antakyadefnesabunu.com
DEFNE SABUNU ÜRÜNLERİMİZ SİPARİŞ SATIŞ NOKTALARI HAKKIMIZDA İLETİŞİM

  Menü

 Antakya

 Site'de Arama Anket

Daha Önce Defne Sabunu Kullandınızmı?

Oy

Evet 163
Hayır 269

Anket

 Takvim

Mart 2023
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 Saat

  Hava Durumu

Hava Durumu

 Sıkça Sorulanlar

Ürünlerinizin Doğallık Oranı Nedir ? 

Ürünlerimizin her çeşidi %100 doğal ve bitkiseldir .

Ürünlerinizde hangi katkı maddeleri ne oranda kullanılıyor ?  

Ürünlerimizin hiç bir çeşidinde , hiç bir katkı maddesi kullanılmaz . Koku,renk,kıvam,parlaklık ve veya başka bir amaçla , hiç bir şekilde kimyasal,hayvansal,esansiyal ürün,karışım,madde bulunmaz . %100 doğal 1.kalite sofralık Antakya Zeytinyağı ve %100 Doğal Antakya Defne Yağı kullanılmaktadır  .

Piyasada çokça defne sabunu bulunmakta , Hatay Sabunu, Antakya Sabunu ,Yeşil Sabun , Har Sabunu vb. isimlerle satılmaktadır. Sabunlarınızın fiyatı neden daha yüksek ? Hangi sabunu neden almalıyız ? Ya da Neden Sizin ürünlerinizi tercih etmeliyiz ? Hepsi doğal değil mi ? Hepsi aynı faydayı sağlamaz mı ?

Güzel sorunuz için teşekkür ederiz . Bu sorunun(soruların) yanıtı hem çok basit , hem de çok zor ... Çok detay vererek sizi sıkmadan cevaplamaya çalışalım ...  Ürün açıklamalarımızda hep vurguladığımız gibi , sadece saf defne yağı ve 1.kalite sofralık zeytinyağı kullanıyoruz . Sabunlarımızı Sağlık ürünü olarak görürüz . İnsan sağlığına çok yararlı olan defne yağı ve zeytinyağının faydalarının azami ölçüde hissedilmesi önemlidir. Bu nedenle , atık yağlar , hayvansal yağlar , sınai yağlar , sabunlaştırılmış sınai yağlar , prina yağı , don yağı , pamuk yağı , koku ve renk kimyasalları , sertleştiriciler,köpürtücüler  ve veya  başka yağ,katkı veya kimyasallar hiç bir şekilde atölyemizde bulunmaz , üretim aşamalarımızda kullanılmaz .. Ayrıca sabunlarımız özel yöntemimizle üretilir , sabunlaştırmada kullanılan sabun bazı -kostik- bu özel yöntemde ayrıştırılır ve atılır . Sabunlarımız tamamen kurutulduktan sonra paketlenir . Bu esnada ciddi fire oranı vardır . Diğer sabunlara gelince , bu konuda dilerseniz yorumu Size bırakalım ....

Cilt rahatsızlığım var , sabunlarınızın yan etkileri var mıdır ?

DefneYağı ve Zeytinyağı doğanın insanlara armağanı olan iki güzel ve tarihsel ağacın meyvelerinden elde edilen mucizevi faydaları olan doğal yağlardır .  Bu iki yağın karışımından sabun yapımı , Antakya'nın yüzlerce yıl öncesinden süregelen geleneğidir. Bu sabunlar , insanların temizliğinde , giysilerin temizliğinde hep kullanılmıştır . Bu doğal yağlardan başka hiç bir madde içermeyen , doğal sabunlarımızın bugune dek bilinen bir yan etkisi yoktur. Özellikle Sizin gibi hassas cilt yapısına sahip veya rahatsızlıkları bulunan insanlarımızın , çeşitli petro kimyasallar içeren şampuanları kullanmaktansa doğal sabunlarımızı kullanmaları daha faydalı olacaktır.

Bebeğimi sabunlarınızla yıkayabilir miyim ? 

Kesinlikle evet . Sadece göz yakmama özelliği yoktur . Buna dikkat etmelisiniz . Bebeğinizin saf cildine ancak ve ancak doğal sabunlarımız faydalı olacaktır . Annelerimiz , ilk banyomuzdan itibaren bizi hep Antakya Defne Sabunu ile yıkardı ..

Ürünlerinizi Kapıda Ödeme Sistemi ile satın alamaz mıyız ? 

Bu yönde bir tercihiniz varsa mail veya telefonda bize bildirirseniz PTT Kargo Kapıda Ödeme Sistemi ile gönderim yapabiliriz . PTT Kapıda ödeme hizmeti için Kargo ücreti dışında 2 TL hizmet ücreti almaktadır .

Ürünlerinizi neden heryerde bulamıyoruz ? Marketlerde neden satılmıyor ? 

Bir sağlık ürünü olarak tasarlayıp ürettiğimiz , Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı Antakya Defne Sabunu ile tüm insanlarımızı ve dünya insanını tanıştırmak elbette en büyük amacımız. Bu amacımıza ürünümüzü kullanan Sizlerin ilgisi ve çevreleri ile paylaşımı ile adım adım ulaşmaya çalışıyoruz. Sizlerin talebi ile çeşitli satış kanallarının ürünümüze ilgisi doğmakta ve kendi satış kanallarında ürünümüzü sunmak istemektedirler. Biz de doğru platformlarda bulunmak isteği taşıyoruz . Sipariş sayfamızda belirttiğimiz gibi , mail ve telefonla gelen siparişleriniz kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır .

Domuz Gribinden korunmak için sabunlarınız kullanılabilir mi ?

Domuz Gribinden korunmakta kişisel temizliğin önemi uzmanlarca vurgulanmaktadır. Sık sık ellerin yıkanması , yüzün sabunla yıkanması bizlere düşen en basit önlemlerdir.Kişisel temizlik için deterjan içeren el yıkama sıvıları veya şampuanlar kullanmak yerine , en doğal antiseptik (mikrop öldürücü) olan defne yağından imal edilmiş sabunlarımızı kullanmanızı tavsiye edersek, hem doğal hem de faydalı bir öneri yapmış oluruz düşüncesindeyiz.

sizin yörenizde doğal defne sabunu ürettiğini söyleyen çok kişi var.hanginizin ürettiği sabun tamamen doğal ? .........markalı defne sabunu kullandım pekte memnun kalmadım.ama kokusu harikaydı.defne yağı yüzdesi tamdı diyebilirim.el yapımıyı fabrika üretimi değil.sizin ürünlerinizde defne yağı yüzdesi ne kadar? başka katkı kullanıyomusunuz ?

bu soru degisik zamanlarda karsilastigimiz ve karsilasmaktan memnun oldugumuz bir soru. belirttiginiz gibi ozellikle yoremizde defne sabunu adı altında markalı - markasız cok uretim var . Ulkemizde bu anlamda yeterli denetim oldugunu soylemek zor .Biz her zaman oldugu gibi baskalarinin uretiminden cok kendi uretimimiz hakkinda yorum yapmayi dogru buluyoruz . Uretmekte oldugumuz sabunlarimizi saglik urunudur. Biz bu bilinç ve sorumlulukla insan sagligina yarar saglamak amaci ile uretim yapiyoruz . Urettigimiz sabunlarimizda kullanilan yaglar saf defne yağı ve sofralik zeytinyagıdır . defne yagi yogun cesidimizde en az yuzde seksenbeş oranında defne yagı vardır . zeytinyagı yogun cesidimizde yuzde kırk oranında defne yagı bulunur . Sabunlaşmayı sağlayan kostiği sabunun içerisinde bırakmayıp arındırırız . Koku ve renk için ya da başka bir amaçla herhangi bir katkı maddesi ,esans,vb. kullanmayiz . Sabunlarimizin kalitesini ancak kullaninca hisseder ve farkini anlayabilirsiniz .  İsterdik ki , her urun icerigi dogru ve durust bir sekilde belirtilsin ve insanlar neye para verdiklerini bilsin .. Yani defne sabunu olarak satilip icerisinde defne esansindan başka defneye ait birşey olmayan , çeşitli yaglar kullanilarak yapilan sabunlar elbette sac ve vucut için hiç bir fayda sağlamayip bilakis zarar verecektir . Bahsettiginiz urunun kokusunun guzel olmasinı esansının tam olmasına bağlamak daha mantıklı olur . Eger bir gün yukarida belirttigimiz içerik dışında başka bir şekilde sabun üretim yapar isek , emin olunuz ki harfiyen bildirir , fiyatını da ona gore belirleriz . Umariz  , sorunuza yanit bulmuştur. Sagliginiz bizim için onemlidir .

Siz de soru sormak isterseniz ; info@antakyadefnesabunu.com  elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz . İlginiz için teşekkür ederiz . Sağlıklı ve mutlu günler dileklerimizle .. 

  # Yorumlar
yücel çantacı
sabununuzun kalitesinin devamını dilerim. kullanıyorum .kardeşim çok memnununum. siz üretin bizler faydalanalım.
sabri tunç ankara
sabununuzu bir öneri üzerine almıştım. faydasını çok gördüm.gerçek defne sabununu bulup kullandığım için rahatım. bende etrafımdaki arkadaşlarıma sonsuz bir güvence ile öneriyorum.başarılarınızın devamını diliyorum.saygılar.
zeynep tunuslu ,kamiloğlu
sabununuzu bebeğimde ve kendimde kullanıyorum. bu kadar güzel defne sabununa rastlamamıştım.devamlı olarak kullanıyorum.sabununuzu bakırköyden portakal ecz. den alıyorum.teşekkürlerimi bir borç biliyorum.
zeynep tunuslu ,kamiloğlu
sabununuzu bebeğimde ve kendimde kullanıyorum. bu kadar güzel defne sabununa rastlamamıştım.devamlı olarak kullanıyorum.sabununuzu bakırköyden portakal ecz. den alıyorum.teşekkürlerimi bir borç biliyorum.
şahin aslan
bu sabunu tavsiye üzerine aldım çok memnun kaldım ama sahtesiyle nasıl ayırt edeceğiz.bilgilendirirseniz sevinirim.saygılarımla

Anasayfa yap
Favorilerine Ekle

Görüş Öneri Sayfayı yazdır

Konu İsmi : Sıkça Sorulanlar

Okunma Sayısı :  39192
Konu Adresi : http://www.antakyadefnesabunu.com/56-Sikca-Sorulanlar.html

     Son Eklenen Konular

 

     En Çok Okunan Konular

 

     Rastgele Konular

Hijyen için en sağlıklısı Defne Sabunu
COVID-19 den korunma
Bir bakışta Tahir Çelikkaya Antakya Defne Sabunu
Fuar 2010
Kullananlar Ne Diyor ?
Sıkça Sorulanlar
Vizyon - Misyon
Prof.Dr.ERKAN TOPUZ;Her türlü deterjandan kaçınız. Devamlı
Defne sabunu ile tanışan şampuanı bırakıyor.
Japonlar ve Amerikalıların sabunu Antakya`dan
Antakya
Hakkımızda
Satış Noktaları
Ürünler
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı ANTAKYA DEFNE SAB
sipariş
Defne Sabunu
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı Antakya Defne Sab
Haber7.com Deniz Baykal da bu sabunu kullanıyor
 

Ürünler (124825'kez Okundu)
Defne sabunu ile tanışan şampuanı bırakıyor. (91287'kez Okundu)
Kullananlar Ne Diyor ? (79262'kez Okundu)
sipariş (73173'kez Okundu)
Defne Sabunu (71007'kez Okundu)
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı Antakya Defne Sab (68964'kez Okundu)
Satış Noktaları (68418'kez Okundu)
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı ANTAKYA DEFNE SAB (47684'kez Okundu)
Sıkça Sorulanlar (39193'kez Okundu)
Hakkımızda (33183'kez Okundu)
Antakya (30481'kez Okundu)
Prof.Dr.ERKAN TOPUZ;Her türlü deterjandan kaçınız. Devamlı (28128'kez Okundu)
Japonlar ve Amerikalıların sabunu Antakya`dan (23358'kez Okundu)
Haber7.com Deniz Baykal da bu sabunu kullanıyor (22391'kez Okundu)
Vizyon - Misyon (19215'kez Okundu)
Fuar 2010 (19078'kez Okundu)
Bir bakışta Tahir Çelikkaya Antakya Defne Sabunu (17497'kez Okundu)
Hijyen için en sağlıklısı Defne Sabunu (3533'kez Okundu)
COVID-19 den korunma (3508'kez Okundu)

 

Hijyen için en sağlıklısı Defne Sabunu
Prof.Dr.ERKAN TOPUZ;Her türlü deterjandan kaçınız. Devamlı
COVID-19 den korunma
Japonlar ve Amerikalıların sabunu Antakya`dan
Kullananlar Ne Diyor ?
Sıkça Sorulanlar
Satış Noktaları
Hakkımızda
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı ANTAKYA DEFNE SAB
Ürünler
Fuar 2010
Tahir Çelikkaya Özel İmalat Doğal Şifalı Antakya Defne Sab
Haber7.com Deniz Baykal da bu sabunu kullanıyor
Bir bakışta Tahir Çelikkaya Antakya Defne Sabunu
Vizyon - Misyon
sipariş
Antakya
Defne sabunu ile tanışan şampuanı bırakıyor.
Defne Sabunu


Atatürk Cad. No: 42/C 31100 Antakya/Hatay
Tel: +90 326 214 36 62 - +90 532 285 38 11 - +90 505 223 46 35


Powered by Antakyadefnesabunu.com                       

SİTEMİZİN İÇERİĞİNİ VE FOTOĞRAFLARI İZİNSİZ KULLANANLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.                        © Her Hakkı Saklıdır.  www.antakyadefnesabunu.com